prev
Brněnské budovy
na kterých jsme se podíleli.
next

Služby

Vyrábíme lehké ocelové konstrukce (LOK), části strojů, klempířské výrobky (parapety, okapové plechy, ostění, atika, atypické ukončení fasád, hraněné profily), odpadkové koše pro městský mobiliář, nerezové nádrže, trubkové spoje a jiné. Máme dlouholeté zkušenosti se svařováním legovaných ocelí metodami MIG-MAG a TIG. Disponujeme vhodným technickým zařízením, které umožňuje realizovat zakázky v požadované kvalitě a termínu.

Zakázková zámečnická výroba

Díky našemu strojnímu vybavení a výrobní kapacitě provádíme veškerou zámečnickou výrobu jak kusovou tak i sériovou. Realizujeme atypické řešení interiérů-kov. Nabízíme krátké dodací lhůty a solidnost.

Vyrábíme LOK (lehké ocelové konstrukce), části strojů, klempířské výrobky (parapety, ostění, atika, atypické ukončení fasád, hraněné profily), odpadkové koše pro městský mobiliář, nerezové nádrže, trubkové spoje a jiné.

Kontaktujte nás

Máme dlouholeté zkušenosti se svařováním legovaných ocelí metodami MIG-MAG a TIG. Disponujeme vhodným technickým zařízením, které umožňuje realizovat zakázky v požadované kvalitě a termínu.